O targach

KOMPLEKSOWA WYSTAWA I POKAZ MASZYN

Agro Targi Wschód to kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę prezentują producenci maszyn rolniczych, producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Rolnicy przybywający na Agro Targi Wschód mają możliwość zapoznania się z kompletnym asortymentem środków produkcji i usług dla rolnictwa, ale nie tylko. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

W trakcie II edycji Agro Targów Wschód nie zabraknie także pokazów maszyn. Będą one filmowane przy użyciu dronów, a obraz przekazany będzie bezpośrednio na telebim, na którym zainteresowani rolnicy będą mieli możliwość obejrzenia pracy maszyn w szczegółowy sposób.

W dniach 17-18 czerwca 2017 roku odbyła się I edycja Agro Targów Wschód, podczas których zaprezentowało się około 80 wystawców. W trakcie wydarzenia, wystawę odwiedziło ok. 20 tysięcy osób z Polski, a także farmerzy i przedsiębiorcy z sąsiedniej Ukrainy.

W ramach pierwszej edycji Agro Targów Wschód naukowcy z Uniwersytetu Rzeszowskiego zorganizowali panele seminaryjne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Patronat honorowy nad I edycją Agro Targów Wschód w 2017 roku objęli:

Patronat medialny nad I edycją Agro Targów Wschód w 2017 roku objęli:

Serdecznie zapraszamy na II edycję Agro Targów Wschód, które odbędą się 9-10 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00- 18.00 w Skołoszowie, gmina Radymno. W związku z sukcesem pierwszej edycji Agro Targów Wschód podjęto bardzo aktywne działania reklamowe w Polsce oraz na Ukrainie.

patronat honorowy


partner1
minister rolinictwa i rozwoju wsi

Krzysztof Jurgiel

partner2
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Władysław Ortyl

partner3
starosta jarosławski

Tadeusz Chrzan

partner4
rektor uniwersytetu rzrszowskiego

Prof. dr. hab. Sylwester Czopek

partner5
prezydent miasta przemyśla

Robert Choma

Serdecznie zapraszamy

na II edycje: Agro Targi Wschód, które odbędą się 9-10 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00- 18.00 w Skołoszowie, gmina Radymno.

W związku z sukcesem pierwszej edycji Agro Targów Wschód podjęto bardzo aktywne działania reklamowe w Polsce, jak i na Ukrainie.

zobacz również


idea targów

Idea targów

Międzynarodowy charakter i transgraniczność targów, bezpośrednie sąsiedztwo z Ukrainą oraz liberalizacja wymiany handlowej między Ukrainą i Unią Europejską są impulsem do podjęcia na tym obszarze imprez targowo-wystawienniczych.

czytaj
o targach

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z I edycji Agro Targów Wschód, która odbyła się 17-18 czerwca 2017 roku.

zobacz
o targach

Do pobrania

W tej zakładce znajdziecie wszystkie niezbędne pliki do pobrania: Regulamin targów, Regulamin pokazów, Formularz zgłoszeniowy dla wystawcy, Formularz zgłoszeniowy dla handlu drobnego, Gastronomia, Cennik.

przeglądaj