Do pobrania

o targach

Do pobrania

W tej zakładce znajdziecie wszystkie niezbędne pliki do pobrania: Program targów, Plan targów, Lista wystawców, Katalog. Pliki do pobrania dostępne bliżej wydarzenia

o targach

Program targów

W trakcie II edycji Agro Targów Wschód przewidziane jest wiele atrakcji, a także organizowane będą konkursy, związane z branżą rolniczą. Szczegóły wkrótce.

pobierz pdf
o targach

Plan targów

Tereny wystawowe obejmują kilkanaście hektarów i znajdują się bezpośrednio przy węźle Przemyśl autostrady A4. Szczegółowy Plan Targów dostępny bliżej wydarzenia.

pobierz pdf
o targach

Lista wystawców

W I Edycji „Agro Targi Wschód” wzięło udział ponad 80 wystawców i ok. 20 tysięcy zwiedzających, w tym farmerzy i przedsiębiorcy z Ukrainy. Lista wystawców dostępna bliżej wydarzenia.

pobierz pdf

zobacz również


idea targów

O targach

Agro Targi Wschód to kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę prezentują producenci maszyn rolniczych, producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

czytaj
Galeria

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z I edycji Agro Targów Wschód, która odbyła się 17-18 czerwca 2017 roku.

zobacz
o targach

Idea targów

Międzynarodowy charakter i transgraniczność targów, bezpośrednie sąsiedztwo z Ukrainą oraz liberalizacja wymiany handlowej między Ukrainą i Unią Europejską są impulsem do podjęcia na tym obszarze imprez targowo-wystawienniczych.

przeglądaj