Zgłoszenia

Formularze zgłoszeniowe na II edycję „Agro Targi Wschód” 2018 są dostępne w wersji elektronicznej. Uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w formie papierowej na adres: P.P.H.U. Sawa Expo Stanisław Sawa, Nowosiółki 79, 22-652 Telatyn i elektronicznej na adres e-mail: biuro@agrotargiwschod.pl.

O zakończeniu przyjmowania zgłoszeń organizator poinformuje na stronie internetowej.

Wpłaty za udział w targach muszą być zaksięgowane przed wjazdem na Targi.

Szczegółowych informacji udzielamy:

pod numerami telefonów:
606 418 785 lub 604 750 443

lub e-mail: biuro@agrotargiwschod.pl

Warunkiem udziału w wystawie jest:

Formularz rejestracyjny dla handlu drobnego:


Firmy, których produkty nie są związane z branżą rolniczą (np. wyroby lokalnych producentów) prosimy o wypełnienie formularza przeznaczonego dla handlu drobnego.

Uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w formie papierowej na adres: P.P.H.U. Sawa Expo Stanisław Sawa, Nowosiółki 79, 22-652 Telatyn i elektronicznej na adres e-mail: biuro@agrotargiwschod.pl


Gastronomia:

Przedstawicieli firm gastronomicznych (catering / sprzedaż piwa) prosimy o bezpośredni kontakt z Dyrektorem Targów.

zobacz również

Dojazd i hotele

Specjalnie dla naszych wystawców nawiązaliśmy współpracę z Bazą Noclegową dostępną w pobliżu II edycji Agro Targów Wschód.

czytaj

Reklama

W trakcie II edycji Agro Targów Wschód nasi wystawcy będą mieć różne możliwości reklamowe, za dodatkową opłatą. Szczegóły wkrótce.

czytaj

Regulamin

Regulaminy wystawy i pokazów dostępne są do pobrania w wersji pdf. Warunkiem udziału w wystawie jest akceptacja wyżej wymienionych Regulaminów.

czytaj