Zapraszamy na II edycję Agro Targów Wschód 9-10 czerwca 2018

17 sierpnia 2017

Zapraszamy na II edycję Agro Targów Wschód 9-10 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy na II edycję Agro Targów Wschód, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 - 18.00 w Skołoszowie, gmina Radymno (węzeł Przemyśl autostrady A4).

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Targi Wschód to kompleksowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych. Podczas wystawy producenci maszyn rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz przedstawiciele firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem zaprezentują aktualną ofertę swoich produktów. Ponadto w czasie targów odbędą się pokazy pracy maszyn w rzeczywistych warunkach polowych. Dzięki temu rolnicy odwiedzający Agro Targi Wschód będą mieli okazję zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa oraz spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Agro Targi Wschód to ważne wydarzenie w programie rolniczych wystaw w Polsce. Jest to również jedyna i największa wystawa rolnicza w południowo-wschodniej Polsce, tuż przy granicy z Ukrainą.

Lokalizacja Agro Targów Wschód jest wyjątkowo korzystna. Tereny wystawowe znajdują się bezpośrednio przy węźle Przemyśl autostrady A4, w odległości 20 km od największego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec, znajdującego się na głównym szlaku komunikacyjnym łączącym kraje Europy Zachodniej z krajami Dalekiego Wschodu (Jedwabny Szlak).